Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W poniedziałek, 25 września w Akademii Druku 3D ruszyły wreszcie bezpłatne warsztaty pokazowe z modelowania i druku 3D. Dzieci wraz z rodzicami, dowiedzieli się na nich m.in. na czym polega druk 3D, kiedy i kto wymyślił technologię przyrostową oraz kto sprawił, że stała się popularna. Dzieci wzięły również udział w zabawie w Drukarnię 3D, dzięki której doświadczyły pracy z oprogramowaniem do przygotowania plików, skanerem czy drukarką 3D. Na końcu za pomocą aplikacji TinkerCAD uczestnicy warsztatów stworzyły swoje pierwsze przestrzenne projekty.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Już w najbliższy poniedziałek, 25 września 2017 roku ruszamy z warsztatami pokazowymi z modelowania i druku 3D w naszej Akademii! Potrwają one przez najbliższe dwa tygodnie. Jeśli zgłaszali Państwo chęć udziału w warsztatach, na podane w formularzy adresy e-mail wysłaliśmy informację o dacie, terminie i miejscu warsztatów. W przypadku braku takiej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 511 440 885 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zastanawiasz się, czy dziecko w wieku 10 – 14 lat, poradzi sobie z obsługą drukarki 3D? Pewnie, że tak! W ramach kreatywnych warsztatów edukacyjnych w Akademii Druku 3D nie tylko zresztą wydrukuje, ale też stworzy swój pierwszy projekt! Nie wierzysz? Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową i sprawdź, co mamy do zaoferowania!

AKADEMIA DRUKU 3D - CENNIK

  • 1

Skontaktuj się z nami

Adres

Stalowowolska Strefa Gospodarcza
ul. Kwiatkowskiego 9/121
37-450 Stalowa Wola

Telefon Kontaktowy
+48 511 440 885
Email

kontakt@akademiadruku3d.org

Akademia w Obiektywie